Kantor Kraków ul.Szczepańska 7
WalutaSymbolDetalHurt
KupnoSprzedażKupnoSprzedaż
Flaga EUReuroEUR4.50004.57004.50004.5690
Flaga USDdolarUSD3.78403.84903.78403.8480
Flaga CHFfrank szwajcarskiCHF4.07004.15004.06604.1310
Flaga GBPfunt brytyjskiGBP5.16005.25005.15905.2390
Flaga SEKkorona szwedzkaSEK0.42600.44700.43300.4450
Flaga UAHhrywnaUAH0.12500.15000.1600
Flaga CZKkorona czeskaCZK0.15500.17500.16500.1740
Flaga RUBrubel rosyjskiRUB0.03900.05300.04100.0490
Flaga NOKkorona norweskaNOK0.42800.44900.43600.4480
Flaga DKKkorona duńskaDKK0.58300.60900.59100.6090
Flaga CADdolar kanadyjskiCAD2.98003.05503.00003.0300
Flaga AUDdolar australijskiAUD2.84702.92202.86702.9020
Flaga JPYjen japońskiJPY0.02680.03680.02880.0348
Flaga EUBeuro bilonEUB3.00004.10003.00004.1000
Aktualizacja: 2021-04-12 09:13:19

Ceny hurtowe od 1000 jednostek waluty

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej. zamknijzamknij