Kantor Kraków ul.Szczepańska 7
WalutaSymbolDetalHurt
KupnoSprzedażKupnoSprzedaż
Flaga EUReuroEUR4.53004.59004.53004.5890
Flaga USDdolarUSD3.90003.96003.90003.9590
Flaga CHFfrank szwajcarskiCHF4.20004.29004.20504.2800
Flaga GBPfunt brytyjskiGBP5.33005.43005.32705.4170
Flaga SEKkorona szwedzkaSEK0.43800.45800.44500.4570
Flaga UAHhrywnaUAH0.12500.15000.1600
Flaga CZKkorona czeskaCZK0.16100.18100.17100.1800
Flaga RUBrubel rosyjskiRUB0.04600.05800.04800.0550
Flaga NOKkorona norweskaNOK0.44700.46800.45500.4670
Flaga DKKkorona duńskaDKK0.58800.61400.59600.6140
Flaga CADdolar kanadyjskiCAD3.12903.20403.15003.1800
Flaga AUDdolar australijskiAUD2.86602.94102.88602.9210
Flaga JPYjen japońskiJPY0.02650.03650.02850.0345
Flaga EUBeuro bilonEUB3.00004.15003.00004.1500
Aktualizacja: 2021-10-16 16:53:56

Ceny hurtowe od 1000 jednostek waluty

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej. zamknijzamknij