Kantor Kraków ul.Szczepańska 7
WalutaSymbolDetalHurt
KupnoSprzedażKupnoSprzedaż
Flaga EUReuroEUR4.48004.56004.48004.5590
Flaga USDdolarUSD3.95504.03503.95504.0340
Flaga CHFfrank szwajcarskiCHF4.31004.39004.31104.3910
Flaga GBPfunt brytyjskiGBP5.34005.43005.34605.4260
Flaga SEKkorona szwedzkaSEK0.41300.43600.42100.4340
Flaga UAHhrywnaUAH0.12000.15500.1600
Flaga CZKkorona czeskaCZK0.17100.18700.18500.1860
Flaga RUBrubel rosyjskiRUB0.04400.05500.04600.0520
Flaga NOKkorona norweskaNOK0.42700.45000.43600.4490
Flaga DKKkorona duńskaDKK0.58600.60900.59400.6090
Flaga CADdolar kanadyjskiCAD3.12003.19503.15003.1800
Flaga AUDdolar australijskiAUD2.81202.88702.83702.8670
Flaga JPYjen japońskiJPY0.02720.03720.02920.0352
Flaga EUBeuro bilonEUB3.00004.1500
Aktualizacja: 2022-01-22 10:15:34

Ceny hurtowe od 1000 jednostek waluty

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej. zamknijzamknij