Kantor Kraków ul.Szczepańska 7
WalutaSymbolDetalHurt
KupnoSprzedażKupnoSprzedaż
Flaga EUReuroEUR4.25504.31504.25604.3000
Flaga USDdolarUSD3.86203.91803.86303.9030
Flaga CHFfrank szwajcarskiCHF3.83003.93003.83303.9170
Flaga GBPfunt brytyjskiGBP4.84004.94004.84404.9330
Flaga SEKkorona szwedzkaSEK0.38100.39800.38800.3970
Flaga UAHhrywnaUAH0.12000.17000.1600
Flaga CZKkorona czeskaCZK0.14700.16800.15700.1660
Flaga RUBrubel rosyjskiRUB0.05400.06300.05600.0610
Flaga NOKkorona norweskaNOK0.40900.42800.41700.4270
Flaga DKKkorona duńskaDKK0.55700.57500.56500.5750
Flaga CADdolar kanadyjskiCAD2.91002.96002.94002.9500
Flaga AUDdolar australijskiAUD2.59602.65602.62602.6360
Flaga JPYjen japońskiJPY0.02900.03900.03100.0360
Flaga EUBeuro bilonEUB3.00004.10003.00004.1000
Aktualizacja: 2019-10-15 14:04:02

Ceny hurtowe od 1000 jednostek waluty

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej. zamknijzamknij