Kantor Kraków ul.Szczepańska 7
WalutaSymbolDetalHurt
KupnoSprzedażKupnoSprzedaż
Flaga EUReuroEUR4.78604.87104.78604.8710
Flaga USDdolarUSD4.88704.97704.88704.9770
Flaga CHFfrank szwajcarskiCHF4.92005.02004.91905.0140
Flaga GBPfunt brytyjskiGBP5.43005.57005.42805.5630
Flaga SEKkorona szwedzkaSEK0.42100.44800.42100.4480
Flaga UAHhrywnaUAH0.09500.12000.1600
Flaga CZKkorona czeskaCZK0.17800.20800.17800.2080
Flaga RUBrubel rosyjskiRUB0.02100.09100.02100.0910
Flaga NOKkorona norweskaNOK0.43800.46500.43800.4650
Flaga DKKkorona duńskaDKK0.62300.65400.62300.6540
Flaga CADdolar kanadyjskiCAD3.55303.64303.55003.6400
Flaga AUDdolar australijskiAUD3.12103.21103.12103.2110
Flaga JPYjen japońskiJPY0.03020.03620.03020.0362
Flaga EUBeuro bilonEUB3.00004.1800
Aktualizacja: 2022-10-07 12:03:54

Ceny hurtowe od 1000 jednostek waluty

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej. zamknijzamknij