Kantor Kraków ul.Szczepańska 7
WalutaSymbolDetalHurt
KupnoSprzedażKupnoSprzedaż
Flaga EUReuroEUR4.17104.25704.17204.2470
Flaga USDdolarUSD3.75203.83903.75303.8240
Flaga CHFfrank szwajcarskiCHF3.85003.96003.85003.9540
Flaga GBPfunt brytyjskiGBP4.88004.99004.88104.9850
Flaga SEKkorona szwedzkaSEK0.38600.40300.39300.4020
Flaga UAHhrywnaUAH0.13000.18000.1600
Flaga CZKkorona czeskaCZK0.15000.17000.16000.1690
Flaga RUBrubel rosyjskiRUB0.05500.06400.05700.0620
Flaga NOKkorona norweskaNOK0.41100.43000.41900.4290
Flaga DKKkorona duńskaDKK0.54900.56800.55700.5670
Flaga CADdolar kanadyjskiCAD2.88402.93502.91002.9200
Flaga AUDdolar australijskiAUD2.58802.64902.61802.6290
Flaga JPYjen japońskiJPY0.02770.03770.02970.0347
Flaga EUBeuro bilonEUB3.00004.10003.00004.1000
Aktualizacja: 2020-01-17 17:51:34

Ceny hurtowe od 1000 jednostek waluty

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej. zamknijzamknij