Kantor Kraków ul.Szczepańska 7
WalutaSymbolDetalHurt
KupnoSprzedażKupnoSprzedaż
Flaga EUReuroEUR4.51504.59604.51604.5710
Flaga USDdolarUSD4.18204.26304.18304.2380
Flaga CHFfrank szwajcarskiCHF4.22004.34004.22504.3250
Flaga GBPfunt brytyjskiGBP5.09005.21005.08605.2010
Flaga SEKkorona szwedzkaSEK0.39900.41700.40600.4160
Flaga UAHhrywnaUAH0.13000.18000.1600
Flaga CZKkorona czeskaCZK0.14700.16700.15700.1660
Flaga RUBrubel rosyjskiRUB0.04900.06000.05100.0560
Flaga NOKkorona norweskaNOK0.38300.40600.39100.4050
Flaga DKKkorona duńskaDKK0.58800.61200.59600.6110
Flaga CADdolar kanadyjskiCAD2.94303.00302.97002.9900
Flaga AUDdolar australijskiAUD2.52402.60402.55402.5740
Flaga JPYjen japońskiJPY0.02980.04180.03180.0388
Flaga EUBeuro bilonEUB3.00004.10003.00004.1000
Aktualizacja: 2020-04-06 16:50:55

Ceny hurtowe od 1000 jednostek waluty

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej. zamknijzamknij