Kantor Kraków ul.Szczepańska 7
WalutaSymbolDetalHurt
KupnoSprzedażKupnoSprzedaż
Flaga EUReuroEUR4.19004.28704.19104.2770
Flaga USDdolarUSD3.77003.86403.77103.8260
Flaga CHFfrank szwajcarskiCHF3.81003.90003.81103.8950
Flaga GBPfunt brytyjskiGBP5.01005.12005.00905.1130
Flaga SEKkorona szwedzkaSEK0.39300.41000.40000.4090
Flaga UAHhrywnaUAH0.13000.18000.1600
Flaga CZKkorona czeskaCZK0.14800.16900.15800.1670
Flaga RUBrubel rosyjskiRUB0.05400.06300.05600.0610
Flaga NOKkorona norweskaNOK0.40700.42600.41500.4250
Flaga DKKkorona duńskaDKK0.55400.57200.56200.5720
Flaga CADdolar kanadyjskiCAD2.86602.91602.90002.9100
Flaga AUDdolar australijskiAUD2.60402.66402.63402.6440
Flaga JPYjen japońskiJPY0.02790.03790.02990.0349
Flaga EUBeuro bilonEUB3.00004.10003.00004.1000
Aktualizacja: 2019-12-13 14:41:46

Ceny hurtowe od 1000 jednostek waluty

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej. zamknijzamknij