Kantor Kraków ul.Szczepańska 7
WalutaSymbolDetalHurt
KupnoSprzedażKupnoSprzedaż
Flaga EUReuroEUR4.55404.60004.55404.5990
Flaga USDdolarUSD3.80703.85303.80703.8520
Flaga CHFfrank szwajcarskiCHF4.08004.16004.07904.1440
Flaga GBPfunt brytyjskiGBP5.22005.31005.22505.3050
Flaga SEKkorona szwedzkaSEK0.43100.45100.43800.4500
Flaga UAHhrywnaUAH0.11500.14500.1600
Flaga CZKkorona czeskaCZK0.15500.17500.16500.1740
Flaga RUBrubel rosyjskiRUB0.04100.05500.04300.0510
Flaga NOKkorona norweskaNOK0.42600.44800.43400.4460
Flaga DKKkorona duńskaDKK0.59300.61600.60100.6160
Flaga CADdolar kanadyjskiCAD2.97203.03702.99003.0200
Flaga AUDdolar australijskiAUD2.90002.96002.92002.9400
Flaga JPYjen japońskiJPY0.02740.03740.02940.0354
Flaga EUBeuro bilonEUB3.00004.10003.00004.1000
Aktualizacja: 2021-03-05 11:34:01

Ceny hurtowe od 1000 jednostek waluty

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej. zamknijzamknij