Kantor Kraków ul.Szczepańska 7
WalutaSymbolDetalHurt
KupnoSprzedażKupnoSprzedaż
Flaga EUReuroEUR4.22004.33004.23004.3310
Flaga USDdolarUSD3.72003.83003.72903.8300
Flaga CHFfrank szwajcarskiCHF3.68003.83003.69303.8230
Flaga GBPfunt brytyjskiGBP4.82104.95104.83104.9510
Flaga SEKkorona szwedzkaSEK0.39700.41500.40400.4140
Flaga UAHhrywnaUAH0.11000.15000.3000
Flaga CZKkorona czeskaCZK0.14800.17000.15800.1680
Flaga RUBrubel rosyjskiRUB0.05100.05900.05300.0580
Flaga NOKkorona norweskaNOK0.42700.44600.43500.4450
Flaga DKKkorona duńskaDKK0.56200.58100.57000.5800
Flaga CADdolar kanadyjskiCAD2.85402.89702.88002.8900
Flaga AUDdolar australijskiAUD2.68902.73202.71902.7290
Flaga JPYjen japońskiJPY0.02960.03760.03160.0346
Flaga EUBeuro bilonEUB3.00004.10003.00004.1000
Aktualizacja: 2019-02-18 18:07:28

Ceny hurtowe od 1000 jednostek waluty

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej. zamknijzamknij