Kantor Kraków ul.Szczepańska 7
WalutaSymbolDetalHurt
KupnoSprzedażKupnoSprzedaż
Flaga EUReuroEUR4.49004.56904.49504.5590
Flaga USDdolarUSD3.85003.92803.85503.9230
Flaga CHFfrank szwajcarskiCHF4.14004.24004.14404.2240
Flaga GBPfunt brytyjskiGBP4.90005.01004.90604.9960
Flaga SEKkorona szwedzkaSEK0.40900.43000.41600.4280
Flaga UAHhrywnaUAH0.11000.15500.1600
Flaga CZKkorona czeskaCZK0.14900.16900.15900.1680
Flaga RUBrubel rosyjskiRUB0.04300.05400.04500.0500
Flaga NOKkorona norweskaNOK0.38800.40900.39600.4080
Flaga DKKkorona duńskaDKK0.58800.61100.59600.6110
Flaga CADdolar kanadyjskiCAD2.87702.94202.90002.9200
Flaga AUDdolar australijskiAUD2.70702.76902.72702.7490
Flaga JPYjen japońskiJPY0.02800.04000.03000.0370
Flaga EUBeuro bilonEUB3.00004.10003.00004.1000
Aktualizacja: 2020-09-27 17:05:39

Ceny hurtowe od 1000 jednostek waluty

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej. zamknijzamknij