Kantor Kraków ul.Szczepańska 7
WalutaSymbolDetalHurt
KupnoSprzedażKupnoSprzedaż
Flaga EUReuroEUR4.44004.48504.44104.4680
Flaga USDdolarUSD3.93503.99503.93603.9740
Flaga CHFfrank szwajcarskiCHF4.12004.21004.12204.2020
Flaga GBPfunt brytyjskiGBP4.88004.97004.88304.9580
Flaga SEKkorona szwedzkaSEK0.40900.42700.41600.4260
Flaga UAHhrywnaUAH0.13000.17000.1600
Flaga CZKkorona czeskaCZK0.14800.16900.15800.1670
Flaga RUBrubel rosyjskiRUB0.04900.06000.05100.0560
Flaga NOKkorona norweskaNOK0.39800.41900.40600.4180
Flaga DKKkorona duńskaDKK0.57600.59900.58400.5990
Flaga CADdolar kanadyjskiCAD2.89302.93902.91002.9300
Flaga AUDdolar australijskiAUD2.71902.78502.73902.7550
Flaga JPYjen japońskiJPY0.02790.03990.02990.0369
Flaga EUBeuro bilonEUB3.00004.10003.00004.1000
Aktualizacja: 2020-07-04 14:35:20

Ceny hurtowe od 1000 jednostek waluty

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej. zamknijzamknij