Kantor Kraków ul.Szczepańska 7
WalutaSymbolDetalHurt
KupnoSprzedażKupnoSprzedaż
Flaga EUReuroEUR4.60004.69004.60004.6900
Flaga USDdolarUSD4.35504.44004.35504.4400
Flaga CHFfrank szwajcarskiCHF4.44004.52004.43904.5140
Flaga GBPfunt brytyjskiGBP5.38005.51005.37605.5060
Flaga SEKkorona szwedzkaSEK0.41400.44200.41400.4420
Flaga UAHhrywnaUAH0.12200.13500.1600
Flaga CZKkorona czeskaCZK0.17300.19800.17300.1980
Flaga RUBrubel rosyjskiRUB0.03100.11100.03100.1110
Flaga NOKkorona norweskaNOK0.42300.45100.42300.4510
Flaga DKKkorona duńskaDKK0.60200.62300.60200.6230
Flaga CADdolar kanadyjskiCAD3.38003.43503.38003.4300
Flaga AUDdolar australijskiAUD3.05203.10703.05203.1070
Flaga JPYjen japońskiJPY0.03030.03630.03030.0363
Flaga EUBeuro bilonEUB3.00004.1800
Aktualizacja: 2022-05-22 14:51:38

Ceny hurtowe od 1000 jednostek waluty

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej. zamknijzamknij