Kantor Kraków ul.Szczepańska 7
WalutaSymbolDetalHurt
KupnoSprzedażKupnoSprzedaż
Flaga EUReuroEUR4.55304.61904.55304.6180
Flaga USDdolarUSD4.02904.09504.02904.0940
Flaga CHFfrank szwajcarskiCHF4.36004.44004.35904.4390
Flaga GBPfunt brytyjskiGBP5.32005.41005.32005.4000
Flaga SEKkorona szwedzkaSEK0.42500.44600.43200.4450
Flaga UAHhrywnaUAH0.12500.16000.1600
Flaga CZKkorona czeskaCZK0.17000.18200.18000.1810
Flaga RUBrubel rosyjskiRUB0.04700.05800.04900.0550
Flaga NOKkorona norweskaNOK0.42400.44600.43200.4450
Flaga DKKkorona duńskaDKK0.59500.61800.60300.6180
Flaga CADdolar kanadyjskiCAD3.13803.20803.16003.1900
Flaga AUDdolar australijskiAUD2.81402.88402.83402.8640
Flaga JPYjen japońskiJPY0.02790.03790.02990.0359
Flaga EUBeuro bilonEUB3.00004.15003.00004.1500
Aktualizacja: 2021-12-03 16:17:54

Ceny hurtowe od 1000 jednostek waluty

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej. zamknijzamknij