Kantor Kraków ul.Szczepańska 7
WalutaSymbolDetalHurt
KupnoSprzedażKupnoSprzedaż
Flaga EUReuroEUR4.46504.52404.46504.5230
Flaga USDdolarUSD3.66003.73003.66003.7290
Flaga CHFfrank szwajcarskiCHF4.09004.17004.08704.1520
Flaga GBPfunt brytyjskiGBP5.18005.27005.17605.2560
Flaga SEKkorona szwedzkaSEK0.42800.44800.43500.4470
Flaga UAHhrywnaUAH0.12500.15000.1600
Flaga CZKkorona czeskaCZK0.15800.17800.16800.1770
Flaga RUBrubel rosyjskiRUB0.04200.05600.04400.0520
Flaga NOKkorona norweskaNOK0.42600.44700.43400.4460
Flaga DKKkorona duńskaDKK0.57900.60500.58700.6050
Flaga CADdolar kanadyjskiCAD3.00203.07703.02003.0600
Flaga AUDdolar australijskiAUD2.80902.88402.82902.8640
Flaga JPYjen japońskiJPY0.02590.03590.02790.0339
Flaga EUBeuro bilonEUB3.00004.10003.00004.1000
Aktualizacja: 2021-06-13 15:47:48

Ceny hurtowe od 1000 jednostek waluty

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej. zamknijzamknij