Kantor Kraków ul.Szczepańska 7
WalutaSymbolDetalHurt
KupnoSprzedażKupnoSprzedaż
Flaga EUReuroEUR4.23204.32104.23304.3130
Flaga USDdolarUSD3.86203.95503.86303.9430
Flaga CHFfrank szwajcarskiCHF3.97004.07003.97504.0600
Flaga GBPfunt brytyjskiGBP4.98005.08004.98405.0740
Flaga SEKkorona szwedzkaSEK0.39200.40900.39900.4080
Flaga UAHhrywnaUAH0.13000.18000.1600
Flaga CZKkorona czeskaCZK0.15200.17200.16200.1710
Flaga RUBrubel rosyjskiRUB0.05300.06200.05500.0600
Flaga NOKkorona norweskaNOK0.40100.42100.40900.4190
Flaga DKKkorona duńskaDKK0.55800.57700.56600.5760
Flaga CADdolar kanadyjskiCAD2.91102.96202.94002.9500
Flaga AUDdolar australijskiAUD2.54602.60702.57602.5870
Flaga JPYjen japońskiJPY0.02880.03880.03080.0358
Flaga EUBeuro bilonEUB3.00004.10003.00004.1000
Aktualizacja: 2020-02-27 12:35:01

Ceny hurtowe od 1000 jednostek waluty

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej. zamknijzamknij