Kantor Kraków ul.Szczepańska 7
WalutaSymbolDetalHurt
KupnoSprzedażKupnoSprzedaż
Flaga EUReuroEUR4.15404.28904.15504.2790
Flaga USDdolarUSD3.75103.88503.75203.8730
Flaga CHFfrank szwajcarskiCHF3.78003.91003.77903.9030
Flaga GBPfunt brytyjskiGBP4.85004.98004.85604.9800
Flaga SEKkorona szwedzkaSEK0.38300.40100.39000.3990
Flaga UAHhrywnaUAH0.12000.17000.1600
Flaga CZKkorona czeskaCZK0.14900.16900.15900.1680
Flaga RUBrubel rosyjskiRUB0.05400.06300.05600.0610
Flaga NOKkorona norweskaNOK0.40600.42500.41400.4240
Flaga DKKkorona duńskaDKK0.55400.57200.56200.5720
Flaga CADdolar kanadyjskiCAD2.88902.93902.92002.9300
Flaga AUDdolar australijskiAUD2.61502.67502.64502.6550
Flaga JPYjen japońskiJPY0.02850.03850.03050.0355
Flaga EUBeuro bilonEUB3.00004.10003.00004.1000
Aktualizacja: 2019-11-11 20:43:09

Ceny hurtowe od 1000 jednostek waluty

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej. zamknijzamknij