Kantor Kraków ul.Szczepańska 7
WalutaSymbolDetalHurt
KupnoSprzedażKupnoSprzedaż
Flaga EUReuroEUR4.53004.58104.53004.5800
Flaga USDdolarUSD3.73503.79103.73503.7900
Flaga CHFfrank szwajcarskiCHF4.09004.17004.09504.1600
Flaga GBPfunt brytyjskiGBP5.23005.32005.22705.3070
Flaga SEKkorona szwedzkaSEK0.43100.45100.43800.4500
Flaga UAHhrywnaUAH0.12500.15000.1600
Flaga CZKkorona czeskaCZK0.15900.17900.16900.1780
Flaga RUBrubel rosyjskiRUB0.04100.05500.04300.0510
Flaga NOKkorona norweskaNOK0.43300.45400.44100.4530
Flaga DKKkorona duńskaDKK0.58500.61100.59300.6110
Flaga CADdolar kanadyjskiCAD3.04703.12203.07003.1000
Flaga AUDdolar australijskiAUD2.87102.94602.89102.9260
Flaga JPYjen japońskiJPY0.02650.03650.02850.0345
Flaga EUBeuro bilonEUB3.00004.10003.00004.1000
Aktualizacja: 2021-05-12 14:02:55

Ceny hurtowe od 1000 jednostek waluty

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej. zamknijzamknij