Kantor Kraków ul.Szczepańska 7
WalutaSymbolDetalHurt
KupnoSprzedażKupnoSprzedaż
Flaga EUReuroEUR4.42004.50504.42004.5040
Flaga USDdolarUSD3.71003.79003.71003.7890
Flaga CHFfrank szwajcarskiCHF4.11004.18004.10704.1670
Flaga GBPfunt brytyjskiGBP4.92005.01004.91904.9990
Flaga SEKkorona szwedzkaSEK0.42200.44200.42900.4410
Flaga UAHhrywnaUAH0.11000.15500.1600
Flaga CZKkorona czeskaCZK0.15200.17200.16200.1710
Flaga RUBrubel rosyjskiRUB0.04200.05300.04400.0490
Flaga NOKkorona norweskaNOK0.40400.42600.41200.4240
Flaga DKKkorona duńskaDKK0.58000.60300.58800.6030
Flaga CADdolar kanadyjskiCAD2.84102.90602.86002.8900
Flaga AUDdolar australijskiAUD2.72902.78902.74902.7690
Flaga JPYjen japońskiJPY0.02800.03800.03000.0360
Flaga EUBeuro bilonEUB3.00004.10003.00004.1000
Aktualizacja: 2020-11-29 15:04:48

Ceny hurtowe od 1000 jednostek waluty

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej. zamknijzamknij