Kantor Kraków ul.Szczepańska 7
WalutaSymbolDetalHurt
KupnoSprzedażKupnoSprzedaż
Flaga EUReuroEUR4.64504.73004.64504.7300
Flaga USDdolarUSD4.30004.39004.30004.3900
Flaga CHFfrank szwajcarskiCHF4.66004.74004.65904.7340
Flaga GBPfunt brytyjskiGBP5.15005.28005.14805.2780
Flaga SEKkorona szwedzkaSEK0.38800.42700.38800.4270
Flaga UAHhrywnaUAH0.08000.11000.1600
Flaga CZKkorona czeskaCZK0.17900.20400.17900.2040
Flaga RUBrubel rosyjskiRUB0.01700.05800.01700.0580
Flaga NOKkorona norweskaNOK0.40200.44000.40200.4400
Flaga DKKkorona duńskaDKK0.50400.63500.50400.6350
Flaga CADdolar kanadyjskiCAD3.18103.27103.18003.2700
Flaga AUDdolar australijskiAUD2.96603.04602.96603.0460
Flaga JPYjen japońskiJPY0.02930.03530.02930.0353
Flaga EUBeuro bilonEUB3.00004.1800
Aktualizacja: 2023-02-05 12:05:48

Ceny hurtowe od 1000 jednostek waluty

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej. zamknijzamknij