Kantor Kraków ul.Szczepańska 7
WalutaSymbolDetalHurt
KupnoSprzedażKupnoSprzedaż
Flaga EUReuroEUR4.29404.35404.29404.3540
Flaga USDdolarUSD3.96104.01603.96104.0160
Flaga CHFfrank szwajcarskiCHF4.43004.52004.42804.5180
Flaga GBPfunt brytyjskiGBP4.95005.05004.95505.0550
Flaga SEKkorona szwedzkaSEK0.36000.39000.36100.3910
Flaga UAHhrywnaUAH0.07900.11000.07900.1100
Flaga CZKkorona czeskaCZK0.15200.17400.15200.1740
Flaga RUBrubel rosyjskiRUB0.01400.05400.01400.0540
Flaga NOKkorona norweskaNOK0.29700.34000.29900.3790
Flaga DKKkorona duńskaDKK0.48700.54000.48900.5790
Flaga CADdolar kanadyjskiCAD2.88102.95102.88002.9500
Flaga AUDdolar australijskiAUD2.54202.61202.54202.6120
Flaga JPYjen japońskiJPY0.02640.03000.02640.0300
Flaga EUBeuro bilonEUB3.00004.2000
Aktualizacja: 2024-03-01 18:42:59

Ceny hurtowe od 1000 jednostek waluty

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej. zamknijzamknij