Kantor Kraków ul.Szczepańska 7
WalutaSymbolDetalHurt
KupnoSprzedażKupnoSprzedaż
Flaga EUReuroEUR4.21604.27604.21604.2760
Flaga USDdolarUSD3.88003.94003.88003.9400
Flaga CHFfrank szwajcarskiCHF4.25004.34004.24604.3360
Flaga GBPfunt brytyjskiGBP4.92005.00004.92005.0000
Flaga SEKkorona szwedzkaSEK0.34100.37100.34200.3720
Flaga UAHhrywnaUAH0.07400.10500.07400.1050
Flaga CZKkorona czeskaCZK0.15500.17700.15500.1770
Flaga RUBrubel rosyjskiRUB0.01300.05300.01300.0530
Flaga NOKkorona norweskaNOK0.29600.36600.29700.3680
Flaga DKKkorona duńskaDKK0.50000.57000.50000.5710
Flaga CADdolar kanadyjskiCAD2.81202.88202.81002.8800
Flaga AUDdolar australijskiAUD2.55102.62102.55102.6210
Flaga JPYjen japońskiJPY0.02500.02910.02500.0291
Flaga EUBeuro bilonEUB3.00004.2000
Aktualizacja: 2024-05-21 12:28:52

Ceny hurtowe od 1000 jednostek waluty

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej. zamknijzamknij